این وب سایت به دلیل عدم تمدید حساب کاربری مسدود شده است.

ساخت سایت با سایت ساز سی می پلاس


ما طرح های درست را درست طراحی می کنیم.

ما طرح های درست را درست تولیـد می کنـیم.

ما طرح های درست را درست اجــرا می کنیـم.


برنا

صنعت مبلمان شهری برنا با لطف و عنایت پروردگار و با تکیه بر توان علمی و تجربه کارشناسان و متخصصان مجرب، پرتوان، جوان و هوشمند برای ارائه خدمات از طراحی تا تولید تأسیس گردیده است. روند فعالیت این شرکت در قالب مطالعات پژوهشی و ابتدایی، ایده پردازی، طراحی، محاسبات فنی، اجرا و نیز ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص چیدمان ها، جانمایی و نصب در محل است. تصاویر کارخانه


چرا بُــرنــا ؟

سرمایه انسانی عنصر و مولفه مهمی از دارایی نامشهود یک سازمان است. سیر تکاملی توجه به نیروی انسانی به عنوان منبع استاتژیک در سازمان ها، بیانگر لزوم اهتمام به نقش و اهمیت نیروی انسانی در کانون توجهات و تصمیمات مدیریتی است.

ما در شرکت صنعت مبلمان شهری برنا  ، اعتقاد داریم که همه زمینه های مختلف ایمنی، بهداشت، محیط زیست و کیفیت، با یکدیگر وابستگی ریشه ای دارند و با چشم پوشی از یکی از این ابعاد، نمیتوان در سایر زمینه ها، موفقیتی به دست آورد. 

بر این باور هستیم که تغییرات از درون شکل میگیرد و آموزش و بهسازی کارکنان اقدامی راهبردی است که در سطح فردی باعث ارزشمندی فرد، در سطح سازمانی باعث بهبود و توسعه سازمان و در سطح ملی و حتی فراملی منجر به افزایش بهره وری و نتایج بعدی می شود، و تصمیمات مرتبط به آن ، تصمیماتی حیاتی برای رشد سازمان تلقی می گردد. چشم انداز فرایند آموزش در شرکت مبلمان شهری برنا دستیابی به "سازمانی یادگیرنده و توسعه محور" است

با توجه به همكاري مشترك بين  شرکت صنعت مبلمان شهری برنا و  شرکت ندا گستر ايمني (NGI) در خصوص ايده پردازي طراحي ، توليد و فروش مجموعه بازي هاي كودكان و با عنايت به لزوم توجه اساسي به موضوعات ايمني ، حفظ و ارتقاء سلامت و بهداشت كودكان و جلوگيري از ايجاد هرگونه حادثه در هنگام بازي كودكان مي داند و به منظور دسترسي به اين هدف مهم و مقدس لزوم رعايت خط مشي در تمامي مراحل طراحي توليد و فروش بازي ها الزامي است .

آخرین نوشته های وبلاگ
برخی از مشتریان ما

سازمان تامین اجتماعی

شهرداری تهران

بانک ایران زمین